Geros valios žmonėms

Rasakila – kokybė iš gamtos

Posted by geravalia - lapkričio 2, 2007

rasakila.jpgŠio verslo idėja gimė kartu su mūsų vaikais. Supratome, kad civilizacija, siūlydama lengvą ir patogų gyvenimą, už jį reikalauja užmokėti tuo, kas mums brangiausia: sveikata, ramybe, dvasine ir fizine pilnatve. Apvertėme pasaulį šiukšlėmis, cheminėmis atliekomis ir nebegalime laisvai kvėpuoti. Į namus įsileidome begalę cheminių pagalbininkų, dėvime gražius, tačiau sintetinius drabužius, valgome skanų, bet nenatūralų maistą ir sergame, sergame, sergame. Trokštame vis stipresnių pojūčių, intensyvesnio skonio, ryškesnių spalvų ir vis labiau tolstame nuo pirmapradžio ryšio su gamta, su pačiais savimi. Perkame vis daugiau, pramogaujame vis dažniau, tačiau… nesijaučiame laimingi…

Ligos mus privertė atsigręžti į natūralumą. Norėjome, kad vaikai augtų saugioje aplinkoje, valgytų švarų, sveiką maistą, galėtų laisvai kvėpuoti kiekviena savo kūno ląstele. Supratome, kad nereikia laukti, kol prieisime liepto galą, kad galima kažką pradėti daryti dabar, šią minutę. Ėmėme ieškoti kažko ne tik sau, bet ir kitiems – bendraminčiams, žmonėms, kuriems rūpi santarvė su savimi ir pasauliu, kurie jaučiasi atsakingi už mūsų visų ateitį.

Ieškodami prekių, vadovaujamės dviem pagrindiniais kriterijais: kad jos būtų kuo natūralesnės ir sveikesnės ir kad jos būtų pagamintos iš ekologiškų žaliavų. Ieškoti niekada nesiliausime, stengsimės, kad Lietuvoje žmonės galėtų įsigyti to, kas jau seniai prieinama gyvenantiems vakaruose – ekologiškos, gamtai ir žmogui nekenkiančios buitinės chemijos, natūralius žmogaus organizmo ritmus tausojančios aprangos ir higienos priemonių, natūralių, vaiko vaizduotės ir pojūčių nežeidžiančių žaislų.

Linkime visiems išsaugoti savo vidinę laisvę rinktis tai, kas iš tiesų vertinga, linkime būti sveikiems, linkime džiaugtis pilnatve ir būti laimingiems.

 

Daugiau informacijos:
http://rasakila.lt

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: