Geros valios žmonėms

Auksinės širdies Kalėdos 2007

Posted by geravalia - lapkričio 11, 2007

Šiais metais Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ organizuoja jau tradicija tapusią Kalėdinę akciją „Auksinės širdies Kalėdos“. Globos namų draugai ir rėmėjai išrenka ir nuperka kalėdinę dovanėlę vaikui iš pateikto vaikų Kalėdinių dovanų sąrašo. 2005 metais šitą idėją pasiūlė ir parėmė itališko restorano „San Marco“ savininkė Ingrida Žadeikienė. Šis restoranas jau antrus metus remia vaikų gimtadienio šventes. 2005 m. Ingrida nupirko vaikams beveik visas dovanas ir įtraukė į šią akciją savo draugus, kurie aukojo savo brangų laiką, pinigus ir tokiu būdu pradžiugino ne vieną Kalėdinio stebuklo laukiantį vaiką. 2006 metais į šią akciją įsitraukė daugiau žmonių.

Kalėdines dovanas taip pat pirko privatūs asmenys ir įvairių įmonių darbuotojai. Labai daug dovanėlių vaikučiams nupirko UAB „Blue Bridge“ darbuotojai. Net UAB „Blue bridge“ direktorius nupirko keletą dovanėlių vaikams.

Tai, kas ateina iš žmonių širdies, yra neišmatuojama pinigais. Vaikai ir šiais metais rašė laiškus Kalėdų seneliui, išsakė savo kasdieninius rūpesčius, išreiškė labiausiai trokštamas svajones. Jūsų dėmesys ir gerumas kaip saulės spindulys praskaidrins ir sušildys globos namuose gyvenančių vaikų kasdienybę.

Štai tokia žinutė keliauja į firmas, namus, mokyklas ir t.t. Keliauja ji po internetines susirašinėjimo grupes. Tačiau jos nėra oficialiame “Atsigręžk į vaikus“ tinklapyje. Nebijokite, tai ne apgaulė. Tiesiog nėra žmonių, kurie operatyviai galėtų atnaujinti informaciją tinklapyje.

Norinčius prisidėti prie akcijos ar pamatyti vaikų svajonių ir norų sąrašą prašome kreiptis:
Julija Butarevič (atstovė ryšiams su visuomene) tel. 869942854
Rasa Maslauskaitė (projektų koordinatorė) 862446130
VLGN “Atsigręžk į vaikus“, Lenkų g. 1/17, Vilnius.

Praeitų metų rėmėjų sąrašas čia.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: